talk2me logo.png

Szkoła języków obcych

od 2007

Żyrafka_logo_pl.png

 o  nas

    TALK2ME jest dynamicznie rozwijającą się szkołą językową, współtworzoną przez zespół doświadczonych ludzi.

Od początku istnienia naszym celem jest prowadzenie kursów językowych na najwyższym poziomie dla dorosłych, studentów, młodzieży i dzieci. Możemy poszczycić się kilkuletnim doświadczeniem oraz gronem stałych słuchaczy, którzy rekomendują nas swoim znajomym.

 

   Uczymy obecnie 7 języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego

oraz polskiego dla obcokrajowców. Wykorzystujemy nowoczesne, efektywne metody nauczania oraz stosujemy najnowsze materiały dydaktyczne oraz pomoce multimedialne. Kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów z wykształceniem filologicznym i metodycznym.

 

   Nasza kadra wciąż się dokształca - uczestniczy w dodatkowych kursach, szkoleniach i zjazdach, podejmuje studia podyplomowe i praktyki, bierze udział w projektach międzynarodowych organizacji młodzieżowych na całym świecie.

Szkoła Języków Obcych TALK2ME w Rokietnicy oferuje dorosłym, młodzieży i dzieciom:

       wysoką i stale nadzorowaną jakość kursów i szkoleń,
 

       różnorodność oferty (m.in. nauka języków obcych, darmowe spotkania z native speaker’ami
       z różnych stron świata, warsztaty letnie, festyny, drzwi otwarte),

 

       wykwalifikowaną, młodą i sympatyczną kadrę lektorską,
 

       korzystną cenę, rabaty rodzinne i promocje,
 

       szeroki wybór terminów i intensywności kursu,
 

       bezpłatny test, rozmowę kwalifikacyjną i precyzyjny podział na grupy zaawansowania,
 

       możliwość zrobienia testu w domu, przez Internet.

Kursy prowadzimy w oparciu o najnowsze podręczniki i materiały dydaktyczne renomowanych wydawnictw, takich jak Oxford University Press, Macmillan Publishers Ltd, Longman, Cambridge University Press, Langenscheidt, Max HueberVerlag, Ediciones SM i in. Mimo że program książek jest ciekawy i urozmaicony, postanowiliśmy dodatkowo wzbogacamy go o nasze własne pomysły oraz te ćwiczenia i gry z innych źródeł, które wydają nam się interesujące i aktywizujące naukę komunikacji w języku obcym. Na zajęciach wykorzystywane są też różnego rodzaju pomoce dydaktyczne (m.in. nagrania audio-video, plansze, domino i czasopisma). Głównym naszym celem jest nauka swobodnej komunikacji w języku obcym. Dbamy o to, by w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów i stale podnosząc jakość naszych usług. Właśnie w tym celu nasze zajęcia odbywają się w przytulnych, kameralnych pomieszczeniach.

Nasze sale:

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now